Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

O wszystkim dla wyrzuconych

Utworzony przez Astalavista, 23 sierpnia 2011 r. o 08:03
Gość napisał:
Wiecie co? Ja wiem że Gina Maja Juma i Skorpionka pisali na forum pod artykułem w Trójmieście i to oni forum rozwalili
A to ciekawe co piszesz. Skorpionka czyli ja, to forum rozwaliłam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A to ciekawe co piszesz. Skorpionka czyli ja, to forum rozwaliłam?
Takie ploty chodziły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Skorpionka nie jęcz błagam. Miałaś kilka kont i czas się do tego przyznać Znasz ginę osobiście?
Skorpion Red Smutny. Konta każde z osobna, po wykasowaniu starego i każdy wiedział, że to ja byłam. Jeżeli nie wierzycie w prawdę, to nie jesteście warci żeby z Wami rozmawiać. Dalej będziecie pleść trzy po trzy i wierzyć oszołomom. Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślicie że I się odnajdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wiesz, już znowu przypisali mi nowy nick - Rosa. Mnie tam na forum już nie ma, bo chyba mam zablokowane konto. Nie wiem jakim cudem nie mogę na nie wejść od dawna. Nie mam innych wcieleń, ale to tłumaczenie jak grochem o ścianę.
wiesz akurat Rosa to ja więc Ci wierzę Skorpionko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Skorpion Red Smutny. Konta każde z osobna, po wykasowaniu starego i każdy wiedział, że to ja byłam. Jeżeli nie wierzycie w prawdę, to nie jesteście warci żeby z Wami rozmawiać. Dalej będziecie pleść trzy po trzy i wierzyć oszołomom. Powodzenia.
Oł dżizys i po co się obrażasz? Tu każdy ma coś za uszami. Wiadomo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rosa napisał:
wiesz akurat Rosa to ja więc Ci wierzę Skorpionko
OK ZWRACAM HONOR SKORPIONCE! SORY SKORPIONKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Skorpion Red Smutny. Konta każde z osobna, po wykasowaniu starego i każdy wiedział, że to ja byłam. Jeżeli nie wierzycie w prawdę, to nie jesteście warci żeby z Wami rozmawiać. Dalej będziecie pleść trzy po trzy i wierzyć oszołomom. Powodzenia.
Rosa nie jest scorpionem inny styl pisania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Rosa nie jest scorpionem inny styl pisania
Inaczej stawiane przcinki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wiecie co? Ja wiem że Gina Maja Juma i Skorpionka pisali na forum pod artykułem w Trójmieście i to oni forum rozwalili
wiesz nie wiem czy masz rację ale tam są jacyś ordynarni trolle : koko, czarownica, szwagier czarownicy i podobne ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rosa napisał:
wiesz akurat Rosa to ja więc Ci wierzę Skorpionko
Witaj Roso , ale Oni i tak wiedzą swoje. Grunt, że my też wiemy swoje i widzimy i można to w jakiś sposób ogarniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kojarzycie Cejrowskiego? Zrobił akcję SPAD KAZIK a potem wymiękł. Wiecie może o co chodzi i po co GP taki mod jak kazik? Przecież to on wszystko porozwalał. Jak go nie było było spoko i tematy się kręciły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
OK ZWRACAM HONOR SKORPIONCE! SORY SKORPIONKA
jak zawsze do usług. Bezstronność całkowita się kłania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Witaj Roso , ale Oni i tak wiedzą swoje. Grunt, że my też wiemy swoje i widzimy i można to w jakiś sposób ogarniać.
no już teraz wiedzą że to dwie różne osoby , wystarczy wytłumaczyć ja w nich wierzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rosa napisał:
no już teraz wiedzą że to dwie różne osoby , wystarczy wytłumaczyć ja w nich wierzę
Hm, ja tłumaczyłam cały czas ale nadal w nich wierzę. Gdybym nie wierzyła już bym dała sobie spokój
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miłego dnia życzę. Na razie się pożegnam. Trzymajcie fason .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no nie pisz że Aura jest stara, starsza od Aury jest Kryształek, Espi, Maja potem dopiero Aura
To ile lat ma Aura ? Warto ją zaprosić na one night party ? Bo Kryształek - jaka jest Kryształek każdy widzi (na pokładzie promu), Espi starsza pani sądząc po postach, Maja w wieku swojego męża Iroka, razem jakieś 120 lat. Ale Aura. Fascynuje mnie Aura. Proszę o poważne odpowiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, teraz zauważyłam na wątku wybory - napisane namiary na to forum. Może nie być już tak spokojnie, ale dacie sobie radę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To ile lat ma Aura ? Warto ją zaprosić na one night party ? Bo Kryształek - jaka jest Kryształek każdy widzi (na pokładzie promu), Espi starsza pani sądząc po postach, Maja w wieku swojego męża Iroka, razem jakieś 120 lat. Ale Aura. Fascynuje mnie Aura. Proszę o poważne odpowiedzi.
Lubisz old ladies
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że tamten cenzurowany wątek dla zalogowanych padnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 554

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...